Blog - co nowego?

Szczęście jest prawdziwe jedynie kiedy je dzielimy z innymi

Dlaczego człowiek, który miał świetnie zapowiadającą się przyszłość porzucił wszystko i wyruszył w nieznane?Być może szukał odpowiedzi na trudne pytania, których nie znalazł ani w książkach, ani w ludziach. Może po prostu szukał swojej definicji szczęścia? Może szczęście jest bliżej, niż nam się zdaje?
Czytaj dalej

Z cyklu #staregry - Bój Centurii gra rzymskich legionów

Czy wiesz, że gry planszowe były popularne nawet wśród żołnierzy rzymskich legionów? Badania archeologiczną potwierdzają, że Bój Centurii był jedną z ulubionych gier wojskowych w starożytności.
Czytaj dalej

Starożytny wolumin

Starożytny wolumin znalazł się w rękach ludzi z WartoscioweGry.pl... Co odkryją? Czy posiądą tajemną wiedzę? Czy zmienią świat na lepsze? Czy zniszczona, pokryta kurzem księga w ogóle nadaje się do odczytania?
Czytaj dalej

Platforma bardzo kobieca - Babski Blues o WartoscioweGry.pl

Sprawdźcie co pisze o nas platforma bardzo kobieca – Babski Blues! „Babski blues to portal dla kobiet, które mają czas na to, aby być szczęśliwe. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie.  A my odkładamy realizację marzeń na bliżej nieokreślone „jutro.” Chcemy zainspirować was do czerpania z życia pełnymi garściami, zainwestowania w siebie determinacji, czasu i marzeń. Na naszej platformie pojawiają się  tematy związane z życiem pełnym pasji, biznesem, stylem życia oraz  dbaniem o własne piękno.” Babski blues 
Czytaj dalej

Relacja po Wielkim Turnieju Mistakos

Mistakosowe szaleństwo ogarnęło Galerię Olimp w Lublinie. Stołki fruwały w powietrzu, emocje sięgały zenitu. Skupienie i koncentracja na przemian z salwami śmiechu. Czy można sobie wyobrazić taki mix?
Czytaj dalej

Jesteśmy w Outlet Center LUBLIN

Zostaliśmy zaproszeni na drugie urodziny Outlet Center Lublin! Gry, Gry i jeszcze raz GRY! Czekają na Was przy ulicy Mełgiewskiej 16D. Spędźmy wspólnie czas, pograjmy z bliskimi, poznajmy nowych ludzi lub razem świetnie się bawmy! Jest to okazja, aby przedświąteczny czas był jeszcze bardziej wartościowy! Być może właśnie tam znajdziecie prezenty świąteczne .
Czytaj dalej

Portal GOSC.PL o Wielkim Turnieju Mistakos!

Wielki Turniej Mistakos zamieni galerię Olimp w miejsce epickiej rozgrywki. Zainteresowały się tym wydarzeniem także lubelskie media!
Czytaj dalej

Czym właściwie jest Gierkobus?

Mobilna stacja z grami planszowymi przemierza ulice Lublina. Ciężko przejść obojętnie obok takiej atrakcji. W Gierkobusie możemy znaleźć najlepsze gry planszowe i pograć wspólnie z naszymi animatorami. Można też oczywiście kupić grę i zabrać ją ze sobą, aby dzielić się radością z bliskimi.
Czytaj dalej

Wielki Turniej Mistakos 9-11.12.16

Wielki Turniej Mistakos w galerii OLIMP w LUBLINIE! Gra bije rekordy popularności! W trakcie rozgrywki układamy krzesełka tak, aby stos nie... runął. Co po kilku rundach nie jest takie łatwe! W grze bierze udział trzech graczy. Każdy ma swój kolor krzesełka: zielony, czerwony lub niebieski. Wygrywa ten, który pozbędzie się swoich krzesełek pierwszy :) Mistakos to gra dla osób w każdym wieku. Świetnie się bawią zarówno dzieci jak i seniorzy. Zafundujcie sobie niezapomnianą zabawę i szansę na super nagrody!
Czytaj dalej
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie