Przeznaczenie

Widzisz 1 - 24 z 57 produktów
 • Inside
  Dostępny
  Inside

  "Inside" - gra logiczna dla 2 osób, dedykowana starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kwadrans wyciszenia i skupienia. Strategiczne planowanie, przewidywanie i rozważanie wariantów. Tu każdy ruch się liczy. Dla tych, którzy lubią intelektualne wyzwania.

  6300
 • 5 sekund
  Dostępny
  5 sekund

  Masz tylko 5 sekund, żeby odpowiedzieć na pytanie, które pozwoli Ci iść dalej. Dasz radę?

  7700
 • Karty kontrastowe na sznureczku 0 mies. +
  Dostępny
  Karty kontrastowe na sznureczku 0 mies. +

  „Karty kontrastowe na sznureczku 0+” to prosta i mądra zabawka dostosowana do percepcji niemowląt od 4 tygodnia. Stymulują rozwój układu nerwowego dziecka przez ćwiczenie spostrzegania. Służą do wspólnej zabawy z rodzicem, przez co budują wzajemną więź.

  1990
 • Quixo Mini Quixo Mini
  Dostępny
  Quixo Mini

  Jeśli uważasz, że "kółko i krzyżyk" to już przeżytek, powinieneś spróbować "Quixo"! Wyzwanie: 5 znaków w 1 linii, gdy każdy ruch przeciwnika zmienia twoją sytuację. Nowa odsłona klasycznej gry logicznej dla dwóch uczestników lub drużyn.

  8300
 • 7 Cudów Świata: Pojedynek
  Dostępny
  7 Cudów Świata: Pojedynek

  "7 cudów świata: Pojedynek" to propozycja dla 2 osób - taktyczna karcianka o oryginalnych zasadach: 3 równorzędne drogi do zwycięstwa, nowatorskie formy operowania kartami, rywalizacja o budowle. Dynamika, wciągająca rozgrywka, ciekawy temat.

  11000
 • Carcassonne
  Oczekiwanie na dostawę
  Carcassonne

  "Carcassonne" to prosta gra rodzinna i towarzyska. Z losowo dobieranych kafelków tworzymy zamki, wydłużamy drogi, otaczamy klasztory łąkami… Wbrew pozorom każda rozgrywka ma odmienną dynamikę, więc nie bywa ani nudno, ani powtarzalnie. Klasyka planszy.

  10500
 • Blokus Blokus
  Dostępny
  Blokus

  Strategia na planszy, blokowanie przeciwnika, wykorzystanie luk między jego elementami, a przy tym dobra zabawa. "Blokus" - rewelacyjna gra logiczna o genialnie prostych zasadach.

  12500
 • Kubik Kubik
  Oczekiwanie na dostawę
  Kubik

  Cechy świetnej gry logicznej? Proste elementy, jasne zasady, niepowtarzalna rozgrywka, uruchomienie wyobraźni i kombinatoryki. Jeśli dodamy do tego rywalizację oraz dostępność dla dzieci i dla wielu osób równocześnie, to mamy przepis na "Kubik"!

  4200
 • Catan: Kupcy i Barbarzyńcy
  Oczekiwanie na dostawę
  Catan: Kupcy i Barbarzyńcy

  Catan Kupcy i Barbarzyńcy to dodatek, rozbudowujący podstawową wersję gry. Wprowadza bardziej skomplikowany aspekt ekonomiczny, a na jego tle kształtuje cztery różne scenariusze do wyboru.

  11900
 • Cardline: Dinozaury
  Dostępny
  Cardline: Dinozaury

  "Cardline: Dinozaury" to quiz przyrodniczy o fascynujących i tajemniczych zwierzętach prehistorycznych, kompatybilny z wcześniejszą częścią dotyczącą współczesnej fauny. Pomaga dzieciom ćwiczyć spostrzegawczość i skupienie, stymuluje wrodzoną ciekawość.

  5900
 • Catan: Miasta i Rycerze
  Oczekiwanie na dostawę
  Catan: Miasta i Rycerze

  Miasta i Rycerze to dodatek do podstawowej wersji Catan, który czyni ją jeszcze ciekawszą i jeszcze bardziej skomplikowaną. Mimo dodatkowych zadań nie możesz jednak zapomnieć o swoim celu - rozwoju osady.

  11900
 • Cardline: Zwierzęta
  Dostępny
  Cardline: Zwierzęta

  Jak długo żyje słoń? Ile waży hipopotam? Czy koliber jest dłuższy od ważki? Zapraszamy na przyrodniczy quiz rodzinny! Lekka i przyjemna rozrywka dozwolona od lat 7 (ale można przemycić i młodszych).„Cardline: Zwierzęta” – zapuszkowana gra edukacyjna!

  5900
 • Odkrywam Kwadrat i trójkąt
  Dostępny
  Odkrywam Kwadrat i trójkąt

  „Odkrywam kwadrat i trójkąt” - zestaw wielkich (11x11 cm) dwustronnych puzzli dla dzieci od 18 miesięcy. Pozwala ćwiczyć sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową. Doskonali logiczne myślenie oraz umiejętność skupienia uwagi i wytrwałość malucha.

  2490
 • Fasolki
  Dostępny
  Fasolki

  Fasolki to pełna humoru, dynamiczna gra negocjacyjna, zamknięta w rozmiarach podwójnej talii kart. Sprawdzi się w rodzinie i na imprezie; jest równie atrakcyjna dla dzieci od lat 8, młodzieży i dorosłych. Uwaga! Tu nie da się ze sobą nie rozmawiać!

  4500
 • Tajniacy
  Dostępny
  Tajniacy

  Zupełnie inne zagadki. Skojarzenia na poziomie językowej abstrakcji. Żadnych powtórzeń. Jednym słowem."Tajniacy" - inteligentna gra słowna dla wymagających!

  6400
 • Koncept
  Dostępny
  Koncept

  „Koncept” to gra, która pobudzi nawet najbardziej zaspane szare komórki. Idealna na spotkania i imprezy. Przeznaczona dla wszystkich powyżej 10 roku życia. Człowiek, nos, smutek… domyślisz się?

  9900
 • Pamięć dźwiękowa
  Dostępny
  Pamięć dźwiękowa - gra edukacyjna

  "Pamięć dźwiękowa" to nietypowe, angażujące słuch połączenie gry, memo i klocków dźwiękowych. Doskonali koncentrację, koordynację słuchowo-wzrokowo-ruchową, wrażliwość i pamięć słuchową. Dla wszystkich dzieci od 2-3 lat. Zabawa, nauka, terapia.

  3900
 • Palce w pralce
  Dostępny
  Palce w pralce

  „Palce w pralce” to gra, która ożywi każde spotkanie. Jej forma sprawia, że mogą w nią grać dzieci od 8 roku życia. Zapewnia doskonałą integrację w grupie, rozwija koordynację psychoruchową, wyczucie rytmu. Są „Palce w pralce” - nie ma nudy i ciszy!

  4300
 • Karty Dzikie Ptaki Polski
  Dostępny
  Karty Dzikie Ptaki Polski

  Karty "Dzikie ptaki Polski" - edukacyjna gra 2 w 1: miniatlas ptaków i klasyczna talia kart. Pozwala ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, uczy naukowo ujmować rzeczywistość. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nie tylko ptakolubów.

  1300
 • Zwierzak na zwierzaku
  Dostępny
  Zwierzak na zwierzaku

  "Zwierzak na zwierzaku" to wspaniała gra zręcznościowa, która rośnie wraz z dziećmi, ale z której się nie wyrasta! Trwałe, kolorowe figurki zwierząt z drewna z przyjemnością układają w piramidę i mali (od 3-4 lat), i duzi. Proste, a genialne.

  8200
 • Karty Dzikie Zwierzęta Polski
  Dostępny
  Karty Dzikie Zwierzęta Polski

  Karty „Dzikie zwierzęta Polski” – edukacyjna gra 2 w 1: atlas ssaków w formie klasycznej talii kart. Pozwala ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość, uczy naukowo ujmować rzeczywistość. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wszystkich ciekawych świata przyrody.

  1300
 • Wsiąść do Pociągu: Europa
  Dostępny
  Wsiąść do Pociągu: Europa

  "Wsiąść do pociągu: Europa" jest grą towarzyską, która zapewnia rozrywkę dla całej rodziny. W grze może brać udział od 2 do 5 graczy, od 8 roku życia. Wszystko jest w Twoich rękach! Czas wsiąść do pociągu, ale czy na pewno byle jakiego?

  15800
 • Halli Galli
  Dostępny
  Halli Galli

  „Halli Galli” to dynamiczna gra karciana, którą możesz zabrać ze sobą na spotkanie rodzinne czy imprezę. Rozwija spostrzegawczość i refleks. W rozgrywce mogą uczestniczyć dzieci od lat 6, ale także młodzież i dorośli. Przy niej nie da się nudzić!

  5200
 • Karty Grzyby Polski
  Dostępny
  Karty Grzyby Polski

  Karty "Grzyby Polski" - edukacyjna gra 2 w 1: miniatlas grzybów i klasyczna talia kart. Pozwalają ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, uczą naukowego podejścia do świata i stosowania wiedzy w praktyce. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nie tylko grzybiarzy.

  1300
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie