Edukacyjne

Gry edukacyjne dają możliwość poznawania nowych słów, ćwiczenia sprawności manualnej i umysłowej. Mogą być doskonałą lekcją historii, biologii czy języka angielskiego. Nadają się jeśli oprócz świetnej zabawy chcesz nauczyć się lub swoje dziecko czegoś nowego to gry edukacyjne będą świetnym wyborem.

 • Cardline: Dinozaury
  Dostępny
  Cardline: Dinozaury

  "Cardline: Dinozaury" to quiz przyrodniczy o fascynujących i tajemniczych zwierzętach prehistorycznych, kompatybilny z wcześniejszą częścią dotyczącą współczesnej fauny. Pomaga dzieciom ćwiczyć spostrzegawczość i skupienie, stymuluje wrodzoną ciekawość.

  5900
 • Cardline: Zwierzęta
  Dostępny
  Cardline: Zwierzęta

  Jak długo żyje słoń? Ile waży hipopotam? Czy koliber jest dłuższy od ważki? Zapraszamy na przyrodniczy quiz rodzinny! Lekka i przyjemna rozrywka dozwolona od lat 7 (ale można przemycić i młodszych).„Cardline: Zwierzęta” – zapuszkowana gra edukacyjna!

  5900
 • Pamięć dźwiękowa
  Dostępny
  Pamięć dźwiękowa - gra edukacyjna

  "Pamięć dźwiękowa" to nietypowe, angażujące słuch połączenie gry, memo i klocków dźwiękowych. Doskonali koncentrację, koordynację słuchowo-wzrokowo-ruchową, wrażliwość i pamięć słuchową. Dla wszystkich dzieci od 2-3 lat. Zabawa, nauka, terapia.

  3900
 • Karty Dzikie Ptaki Polski
  Dostępny
  Karty Dzikie Ptaki Polski

  Karty "Dzikie ptaki Polski" - edukacyjna gra 2 w 1: miniatlas ptaków i klasyczna talia kart. Pozwala ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, uczy naukowo ujmować rzeczywistość. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nie tylko ptakolubów.

  1300
 • Karty Dzikie Zwierzęta Polski
  Dostępny
  Karty Dzikie Zwierzęta Polski

  Karty „Dzikie zwierzęta Polski” – edukacyjna gra 2 w 1: atlas ssaków w formie klasycznej talii kart. Pozwala ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość, uczy naukowo ujmować rzeczywistość. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wszystkich ciekawych świata przyrody.

  1300
 • Karty Grzyby Polski
  Dostępny
  Karty Grzyby Polski

  Karty "Grzyby Polski" - edukacyjna gra 2 w 1: miniatlas grzybów i klasyczna talia kart. Pozwalają ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, uczą naukowego podejścia do świata i stosowania wiedzy w praktyce. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nie tylko grzybiarzy.

  1300
 • Owijaj w bawełnę
  Dostępny
  Owijaj w bawełnę

  "Owijaj w bawełnę" (Beat about the Bush) - językowa gra imprezowa i edukacyjna - kreatywne połączenie karcianych kalamburów i "Taboo" po angielsku. Sam wybierasz czas rozgrywki i ilość graczy. Dla wszystkich (po)znających język angielski od lat 7.

  7000
 • Story Cubes: Baśnie
  Oczekiwanie na dostawę
  Story Cubes: Baśnie

  Story Cubes: Baśnie to dodatkowe trzy kostki, które urozmaicają rozgrywkę z podstawowym zestawem, ale z powodzeniem mogą też zostać wykorzystane samodzielnie. Opowiedź innym swoją baśń!

  1700
 • Timeline: Nauka i odkrycia
  Dostępny
  Timeline: Nauka i odkrycia

  "Timeline: Nauka i odkrycia" to encyklopedia nauki w kieszonkowej formie 110 kart. Gra polega na tworzeniu z nich chronologicznego ciągu - dziejów odkrywania zasad rządzących wszechświatem. Fascynujący temat, rywalizacja, wiedza i dobra zabawa.

  5900
 • Timeline: Polska
  Dostępny
  Timeline: Polska

  "Timeline: Polska" Czy jesteś dumny z naszych dziejów? Zagraj, a przekonasz się, że jest z czego! 110 kart w układzie chronologicznym jako metoda na nudę w historii. Całkiem nowy wybór, sensacyjne fakty, nauka przy okazji.

  5900
 • Timeline: Wynalazki
  Dostępny
  Timeline: Wynalazki

  „Timeline: Wynalazki” to kompaktowa karcianka dla fanów historii i konstruktywnego spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Rywalizujemy w niej, kto pierwszy prawidłowo umieści na osi czasu karty z nazwami wynalazków. Wciągająca, zaskakująca, ciekawa.

  5900
 • Splendor (edycja polska)
  Oczekiwanie na dostawę
  Splendor (edycja polska)

  "Splendor"- oryginalna gra dla 2-4 amatorów zrównoważonej rywalizacji. Zbieraj żetony-klejnoty, kupuj karty-kopalnie, planuj strategicznie i przewiduj ruchy przeciwników tak, aby jak najszybciej uzyskać odpowiednią ilość punktów. Cisza, ale są emocje!

  11000
 • Karty kontrastowe na sznureczku 0 mies. +
  Dostępny
  Karty kontrastowe na sznureczku 0 mies. +

  „Karty kontrastowe na sznureczku 0+” to prosta i mądra zabawka dostosowana do percepcji niemowląt od 4 tygodnia. Stymulują rozwój układu nerwowego dziecka przez ćwiczenie spostrzegania. Służą do wspólnej zabawy z rodzicem, przez co budują wzajemną więź.

  1990
 • Odkrywam Kwadrat i trójkąt
  Dostępny
  Odkrywam Kwadrat i trójkąt

  „Odkrywam kwadrat i trójkąt” - zestaw wielkich (11x11 cm) dwustronnych puzzli dla dzieci od 18 miesięcy. Pozwala ćwiczyć sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową. Doskonali logiczne myślenie oraz umiejętność skupienia uwagi i wytrwałość malucha.

  2490
 • Puzzle z dziurką
  Oczekiwanie na dostawę
  Puzzle z dziurką

  „Puzzle z dziurką – zwierzątka” to kreatywny zestaw 12 układanek dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. Łączenie wizerunków zwierząt z okrągłymi puzzelkami przedstawiającymi ich młode ćwiczy zręczność, wyobraźnię, kojarzenie kształtów i logiczne myślenie.

  3490
 • ABC w Liturgii ABC w Liturgii
  Oczekiwanie na dostawę
  ABC w Liturgii

  Lavabo, lawaterz, a może cingulum? Jeśli wiesz, o czym mówimy, ta gra jest dla Ciebie. Jeśli nie, ta gra również jest dla Ciebie. Weź do ręki ABC w Liturgii i dowiedz się co sprawia, że wygląd liturgii od tylu lat nie przestaje zachwycać...

  4000
 • Xplore Team Survival
  Dostępny
  Xplore Team Survival

  Karty z serii Xplore Team "Survival. Na tropie przygody" to gotowy scenariusz dla dorosłych i dzieci na odpowiedzialne i aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie przyrody. Atrakcyjny i prawie kieszonkowy przewodnik po samodzielności z dala od cywilizacji.

  1990
 • Quixo Mini Quixo Mini
  Dostępny
  Quixo Mini

  Jeśli uważasz, że "kółko i krzyżyk" to już przeżytek, powinieneś spróbować "Quixo"! Wyzwanie: 5 znaków w 1 linii, gdy każdy ruch przeciwnika zmienia twoją sytuację. Nowa odsłona klasycznej gry logicznej dla dwóch uczestników lub drużyn.

  8300
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie