Relaksacyjne

Gry rodzinne pomagają zbudować więzi z bliskimi i pielęgnować dobre relacje. Zamiast tracić najpiękniejsze chwile swojego życia na tablecie, Twoje dziecko może spędzać czas z Tobą. Gry rodzinne gwarantują międzypokoleniową zabawę i zbliżają!

Widzisz 1 - 5 z 5 produktów
 • Inside
  Dostępny
  Inside

  "Inside" - gra logiczna dla 2 osób, dedykowana starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kwadrans wyciszenia i skupienia. Strategiczne planowanie, przewidywanie i rozważanie wariantów. Tu każdy ruch się liczy. Dla tych, którzy lubią intelektualne wyzwania.

  6300
 • Blokus Blokus
  Dostępny
  Blokus

  Strategia na planszy, blokowanie przeciwnika, wykorzystanie luk między jego elementami, a przy tym dobra zabawa. "Blokus" - rewelacyjna gra logiczna o genialnie prostych zasadach.

  12500
 • Karty kontrastowe na sznureczku 0 mies. +
  Dostępny
  Karty kontrastowe na sznureczku 0 mies. +

  „Karty kontrastowe na sznureczku 0+” to prosta i mądra zabawka dostosowana do percepcji niemowląt od 4 tygodnia. Stymulują rozwój układu nerwowego dziecka przez ćwiczenie spostrzegania. Służą do wspólnej zabawy z rodzicem, przez co budują wzajemną więź.

  1990
 • Odkrywam Kwadrat i trójkąt
  Dostępny
  Odkrywam Kwadrat i trójkąt

  „Odkrywam kwadrat i trójkąt” - zestaw wielkich (11x11 cm) dwustronnych puzzli dla dzieci od 18 miesięcy. Pozwala ćwiczyć sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową. Doskonali logiczne myślenie oraz umiejętność skupienia uwagi i wytrwałość malucha.

  2490
 • Quixo Mini Quixo Mini
  Dostępny
  Quixo Mini

  Jeśli uważasz, że "kółko i krzyżyk" to już przeżytek, powinieneś spróbować "Quixo"! Wyzwanie: 5 znaków w 1 linii, gdy każdy ruch przeciwnika zmienia twoją sytuację. Nowa odsłona klasycznej gry logicznej dla dwóch uczestników lub drużyn.

  8300
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie