Komunikacja

 • Catan gra planszowa
  Oczekiwanie na dostawę
  Catan: gra planszowa

  Catan to strategiczna gra przygodowa, w której wcielasz się w postać kolonizatora. Musisz rozbudować i rozwinąć swoją kolonię zanim zrobią to Twoi przeciwnicy. Pamiętaj, że tylko harmonijny rozwój jest drogą do sukcesu.

  11900
 • Catan: Kupcy i Barbarzyńcy
  Oczekiwanie na dostawę
  Catan: Kupcy i Barbarzyńcy

  Catan Kupcy i Barbarzyńcy to dodatek, rozbudowujący podstawową wersję gry. Wprowadza bardziej skomplikowany aspekt ekonomiczny, a na jego tle kształtuje cztery różne scenariusze do wyboru.

  11900
 • Catan: Miasta i Rycerze
  Oczekiwanie na dostawę
  Catan: Miasta i Rycerze

  Miasta i Rycerze to dodatek do podstawowej wersji Catan, który czyni ją jeszcze ciekawszą i jeszcze bardziej skomplikowaną. Mimo dodatkowych zadań nie możesz jednak zapomnieć o swoim celu - rozwoju osady.

  11900
 • Fasolki
  Dostępny
  Fasolki

  Fasolki to pełna humoru, dynamiczna gra negocjacyjna, zamknięta w rozmiarach podwójnej talii kart. Sprawdzi się w rodzinie i na imprezie; jest równie atrakcyjna dla dzieci od lat 8, młodzieży i dorosłych. Uwaga! Tu nie da się ze sobą nie rozmawiać!

  4500
 • Koncept
  Dostępny
  Koncept

  „Koncept” to gra, która pobudzi nawet najbardziej zaspane szare komórki. Idealna na spotkania i imprezy. Przeznaczona dla wszystkich powyżej 10 roku życia. Człowiek, nos, smutek… domyślisz się?

  9900
 • Małżeńska Gra
  Dostępny
  Małżeńska Gra

  Szkoły, kursy - do wszystkich ról społecznych przygotowujemy się przez całe życie. Z jednym wyjątkiem: nikt nie uczy, jak być mężem i żoną. "Małżeńska gra" wypełnia tę lukę. Zaprasza do rozmowy w związku, o związku. Doskonała dla par niezależnie od stażu.

  9600
 • Owijaj w bawełnę
  Dostępny
  Owijaj w bawełnę

  "Owijaj w bawełnę" (Beat about the Bush) - językowa gra imprezowa i edukacyjna - kreatywne połączenie karcianych kalamburów i "Taboo" po angielsku. Sam wybierasz czas rozgrywki i ilość graczy. Dla wszystkich (po)znających język angielski od lat 7.

  7000
 • Palce w pralce
  Dostępny
  Palce w pralce

  „Palce w pralce” to gra, która ożywi każde spotkanie. Jej forma sprawia, że mogą w nią grać dzieci od 8 roku życia. Zapewnia doskonałą integrację w grupie, rozwija koordynację psychoruchową, wyczucie rytmu. Są „Palce w pralce” - nie ma nudy i ciszy!

  4300
 • Pytaki Pytaki
  Dostępny
  Pytaki

  "Pytaki" to gra rodzinna bez przegranych. Propozycja dla wszystkich, bo każdy potrzebuje rozmów, pogłębiania relacji, poznawania siebie i innych. To czas na słuchanie i mówienie, rozpoznawanie i wyrażanie emocji. Wartościowy i miły sposób na spotkanie.

  9900
 • Tajniacy
  Dostępny
  Tajniacy

  Zupełnie inne zagadki. Skojarzenia na poziomie językowej abstrakcji. Żadnych powtórzeń. Jednym słowem."Tajniacy" - inteligentna gra słowna dla wymagających!

  6400
 • Story Cubes
  Dostępny
  Story Cubes

  9 kostek, 54 znaki, 4 propozycje zasad i… miliony możliwości, bo ty tu ustalasz reguły! Przedstaw swoją historię. Uruchom wyobraźnię i zaskocz słuchaczy. Dopracuj kompozycję opowieści. W tej grze nie ma przegranych, chyba że zdecydujesz inaczej.

  4200
 • Smoczy skarb
  Oczekiwanie na dostawę
  Smoczy skarb

  "Smoczy skarb" to kooperacyjna gra planszowa dla 2 - 4 dzieci od lat 4. Jej zalety to proste zasady, brak okazji do zazdrości (albo my wszyscy, albo smok), emocjonująca, dynamiczna i niedługa rozgrywka oraz atrakcyjność wizualna.

  7200
 • Zakazana Wyspa
  Dostępny
  Zakazana Wyspa

  Właśnie udało nam się odnaleźć legendarną wyspę… Jednak docieramy tam, gdy lądowi grozi zatopienie. Tylko wspólnymi siłami zdołamy zdobyć skarb i ujść cało! "Zakazana Wyspa" - przygodowa kooperacyjna gra rodzinna dla 2-4 osób.

  8900
 • Alias kobiety vs. mężczyźni Alias kobiety vs. mężczyźni
  Dostępny
  Alias kobiety vs. mężczyźni

  W tej grze szanse na zwycięstwo rosną, jeśli znamy świat płci przeciwnej. Gracze przesuwają swe pionki ku mecie, gdy rafnie wyjaśniają słowa.Trzeba będzie wykorzystać swą wyobraźnię i poczucie humoru!

  9500
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie