Koncentracja

 • 7 Cudów Świata: Pojedynek
  Dostępny
  7 Cudów Świata: Pojedynek

  "7 cudów świata: Pojedynek" to propozycja dla 2 osób - taktyczna karcianka o oryginalnych zasadach: 3 równorzędne drogi do zwycięstwa, nowatorskie formy operowania kartami, rywalizacja o budowle. Dynamika, wciągająca rozgrywka, ciekawy temat.

  11000
 • Koncept
  Dostępny
  Koncept

  „Koncept” to gra, która pobudzi nawet najbardziej zaspane szare komórki. Idealna na spotkania i imprezy. Przeznaczona dla wszystkich powyżej 10 roku życia. Człowiek, nos, smutek… domyślisz się?

  9900
 • Palce w pralce
  Dostępny
  Palce w pralce

  „Palce w pralce” to gra, która ożywi każde spotkanie. Jej forma sprawia, że mogą w nią grać dzieci od 8 roku życia. Zapewnia doskonałą integrację w grupie, rozwija koordynację psychoruchową, wyczucie rytmu. Są „Palce w pralce” - nie ma nudy i ciszy!

  4300
 • Tajniacy
  Dostępny
  Tajniacy

  Zupełnie inne zagadki. Skojarzenia na poziomie językowej abstrakcji. Żadnych powtórzeń. Jednym słowem."Tajniacy" - inteligentna gra słowna dla wymagających!

  6400
 • Dobble
  Dostępny
  Dobble

  Kto pierwszy, ten lepszy! Znajdź na swojej karcie ten sam symbol, który znajduje się na karcie początkowej. Bądź szybszy niż przeciwnicy i zdobądź pierwsze miejsce! Zabawa wiąże się z ogromnymi emocjami, radością i zawrotnym tempem rozgrywki.

  5200
 • Halli Galli
  Dostępny
  Halli Galli

  „Halli Galli” to dynamiczna gra karciana, którą możesz zabrać ze sobą na spotkanie rodzinne czy imprezę. Rozwija spostrzegawczość i refleks. W rozgrywce mogą uczestniczyć dzieci od lat 6, ale także młodzież i dorośli. Przy niej nie da się nudzić!

  5200
 • Jungle Speed
  Dostępny
  Jungle Speed

  „Jungle Speed” to kompaktowa gra dla całej rodziny. Proste zasady sprawiają, że mogą w nią grać dzieci już od 7 lat. Wygoni nudę z każdego spotkania i imprezy. Dzięki niej rozwiniesz swój refleks i spostrzegawczość. Przygotuj się na walkę o totem!

  6500
 • Kot Stefan
  Dostępny
  Kot Stefan

  „Kot Stefan” to zabawna i szybka zręcznościowa gra dla dzieci i rodzin, w którą z powodzeniem włączą się nawet 3-latki. Barwne figurki zwierząt oraz okazja do ćwiczenia koordynacji ruchów i refleksu okazują się atrakcyjne niezależnie od wieku graczy…

  7000
 • Mistakos
  Dostępny
  Mistakos

  Co można zrobić z krzesłem, na którym nie da się usiąść? A z 24 krzesłami? Sprawdź! "Mistakos" - gra zręcznościowa dla każdego (poniżej 3 roku życia pod opieką).

  5500
 • Owijaj w bawełnę
  Dostępny
  Owijaj w bawełnę

  "Owijaj w bawełnę" (Beat about the Bush) - językowa gra imprezowa i edukacyjna - kreatywne połączenie karcianych kalamburów i "Taboo" po angielsku. Sam wybierasz czas rozgrywki i ilość graczy. Dla wszystkich (po)znających język angielski od lat 7.

  7000
 • Pszczółki
  Dostępny
  Pszczółki

  "Pszczółki" - atrakcyjna, dynamiczna gra rodzinna, w której przedszkolaki mają równe szanse z dorosłymi. Kolorowe mieszkanki uli pomagają ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość, uczą radzić sobie z przegraną. Uwaga: wciąga nie tylko dzieci!

  7200
 • Dobble Kids
  Dostępny
  Dobble Kids

  "Dobble: Kids" to ukłon producenta "Dobble" w stronę najmłodszych. W grze mogą uczestniczyć dzieci już od 4 roku życia. W wersji Kids tym, co musimy dopasować, są zwierzęta. Dzięki temu gra staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla młodszych dzieci.

  5200
 • Inside
  Dostępny
  Inside

  "Inside" - gra logiczna dla 2 osób, dedykowana starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kwadrans wyciszenia i skupienia. Strategiczne planowanie, przewidywanie i rozważanie wariantów. Tu każdy ruch się liczy. Dla tych, którzy lubią intelektualne wyzwania.

  6300
 • Księstwo
  Dostępny
  Księstwo

  Inwestować w rozbudowę miasta czy w obronność? Kiedy wspierać kulturę, a kiedy produkcję zboża? Od twoich decyzji i oceny ryzyka zależy rozwój państwa. "Księstwo" - gra rodzinna i towarzyska, rywalizacja na strategie dla 2-4 osób.

  8300
 • Zwierzak na zwierzaku
  Dostępny
  Zwierzak na zwierzaku

  "Zwierzak na zwierzaku" to wspaniała gra zręcznościowa, która rośnie wraz z dziećmi, ale z której się nie wyrasta! Trwałe, kolorowe figurki zwierząt z drewna z przyjemnością układają w piramidę i mali (od 3-4 lat), i duzi. Proste, a genialne.

  8200
 • Dmuchajka
  Dostępny
  Dmuchajka

  Opis w przygotowaniu - prosimy o cierpliwość... Już niebawem się tu pojawi. Nasi eksperci właśnie nad tym pracują! :)

  3000
 • Blokus Blokus
  Dostępny
  Blokus

  Strategia na planszy, blokowanie przeciwnika, wykorzystanie luk między jego elementami, a przy tym dobra zabawa. "Blokus" - rewelacyjna gra logiczna o genialnie prostych zasadach.

  12500
 • Karty kontrastowe na sznureczku 0 mies. +
  Dostępny
  Karty kontrastowe na sznureczku 0 mies. +

  „Karty kontrastowe na sznureczku 0+” to prosta i mądra zabawka dostosowana do percepcji niemowląt od 4 tygodnia. Stymulują rozwój układu nerwowego dziecka przez ćwiczenie spostrzegania. Służą do wspólnej zabawy z rodzicem, przez co budują wzajemną więź.

  1990
 • Odkrywam Kwadrat i trójkąt
  Dostępny
  Odkrywam Kwadrat i trójkąt

  „Odkrywam kwadrat i trójkąt” - zestaw wielkich (11x11 cm) dwustronnych puzzli dla dzieci od 18 miesięcy. Pozwala ćwiczyć sprawność manualną i koordynację wzrokowo-ruchową. Doskonali logiczne myślenie oraz umiejętność skupienia uwagi i wytrwałość malucha.

  2490
 • Puzzle z dziurką
  Oczekiwanie na dostawę
  Puzzle z dziurką

  „Puzzle z dziurką – zwierzątka” to kreatywny zestaw 12 układanek dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. Łączenie wizerunków zwierząt z okrągłymi puzzelkami przedstawiającymi ich młode ćwiczy zręczność, wyobraźnię, kojarzenie kształtów i logiczne myślenie.

  3490
 • ABC w Liturgii ABC w Liturgii
  Oczekiwanie na dostawę
  ABC w Liturgii

  Lavabo, lawaterz, a może cingulum? Jeśli wiesz, o czym mówimy, ta gra jest dla Ciebie. Jeśli nie, ta gra również jest dla Ciebie. Weź do ręki ABC w Liturgii i dowiedz się co sprawia, że wygląd liturgii od tylu lat nie przestaje zachwycać...

  4000
 • Flick'em Up! - Dzika Strzelanka Flick'em Up! - Dzika Strzelanka
  Dostępny
  Flick'em Up! - Dzika Strzelanka

  "Dzika strzelanka" (Flick'em Up!) to western w odcinkach, w którym możesz zagrać główną rolę! Rodzinna i towarzyska/imprezowa gra zręcznościowa z elementami strategii i spaceru (zamiast siedzenia przy planszy) dla 2-10 osób powyżej 8 roku życia.

  12900
 • Koty Koty
  Oczekiwanie na dostawę
  Koty

  Jeśli Twoja pociecha lubi kotki wszelkiej maści, wykorzystaj to do treningu spostrzegawczości, pamięci i logicznego myślenia. "Koty" - oryginalne i kreatywne memo w 4 wariantach o różnym stopniu trudności - gra rodzinna dozwolona już od dla czterolatków!

  5200
 • Speed Cups - gra edukacyjna
  Dostępny
  Speed Cups - gra edukacyjna

  "Speed Cups" - bajecznie proste i emocjonujące "szalone kubeczki" dla rodziny i na imprezę. Gra atrakcyjna od lat 6 (a nawet 4) do 106, zabawka bez ograniczeń. Do 4 osób, do 15 minut, skupienie, koordynacja, szybkość i … dzwoneczek!

  8300
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie