Koordynacja

Widzisz 1 - 8 z 8 produktów
 • Jungle Speed
  Dostępny
  Jungle Speed

  „Jungle Speed” to kompaktowa gra dla całej rodziny. Proste zasady sprawiają, że mogą w nią grać dzieci już od 7 lat. Wygoni nudę z każdego spotkania i imprezy. Dzięki niej rozwiniesz swój refleks i spostrzegawczość. Przygotuj się na walkę o totem!

  6500
 • Mistakos
  Dostępny
  Mistakos

  Co można zrobić z krzesłem, na którym nie da się usiąść? A z 24 krzesłami? Sprawdź! "Mistakos" - gra zręcznościowa dla każdego (poniżej 3 roku życia pod opieką).

  5500
 • Palce w pralce
  Dostępny
  Palce w pralce

  „Palce w pralce” to gra, która ożywi każde spotkanie. Jej forma sprawia, że mogą w nią grać dzieci od 8 roku życia. Zapewnia doskonałą integrację w grupie, rozwija koordynację psychoruchową, wyczucie rytmu. Są „Palce w pralce” - nie ma nudy i ciszy!

  4300
 • Pamięć dźwiękowa
  Dostępny
  Pamięć dźwiękowa - gra edukacyjna

  "Pamięć dźwiękowa" to nietypowe, angażujące słuch połączenie gry, memo i klocków dźwiękowych. Doskonali koncentrację, koordynację słuchowo-wzrokowo-ruchową, wrażliwość i pamięć słuchową. Dla wszystkich dzieci od 2-3 lat. Zabawa, nauka, terapia.

  3900
 • Zwierzak na zwierzaku
  Dostępny
  Zwierzak na zwierzaku

  "Zwierzak na zwierzaku" to wspaniała gra zręcznościowa, która rośnie wraz z dziećmi, ale z której się nie wyrasta! Trwałe, kolorowe figurki zwierząt z drewna z przyjemnością układają w piramidę i mali (od 3-4 lat), i duzi. Proste, a genialne.

  8200
 • ABC w Liturgii ABC w Liturgii
  Oczekiwanie na dostawę
  ABC w Liturgii

  Lavabo, lawaterz, a może cingulum? Jeśli wiesz, o czym mówimy, ta gra jest dla Ciebie. Jeśli nie, ta gra również jest dla Ciebie. Weź do ręki ABC w Liturgii i dowiedz się co sprawia, że wygląd liturgii od tylu lat nie przestaje zachwycać...

  4000
 • Flick'em Up! - Dzika Strzelanka Flick'em Up! - Dzika Strzelanka
  Dostępny
  Flick'em Up! - Dzika Strzelanka

  "Dzika strzelanka" (Flick'em Up!) to western w odcinkach, w którym możesz zagrać główną rolę! Rodzinna i towarzyska/imprezowa gra zręcznościowa z elementami strategii i spaceru (zamiast siedzenia przy planszy) dla 2-10 osób powyżej 8 roku życia.

  12900
 • Speed Cups - gra edukacyjna
  Dostępny
  Speed Cups - gra edukacyjna

  "Speed Cups" - bajecznie proste i emocjonujące "szalone kubeczki" dla rodziny i na imprezę. Gra atrakcyjna od lat 6 (a nawet 4) do 106, zabawka bez ograniczeń. Do 4 osób, do 15 minut, skupienie, koordynacja, szybkość i … dzwoneczek!

  8300
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie