Kreatywność

Widzisz 1 - 7 z 7 produktów
 • Dixit
  Oczekiwanie na dostawę
  Dixit

  Dixit to gra, w której musisz odgadnąć, co Twój przeciwnik miał na myśli. Jeżeli trafisz, możesz stać się mistrzem rozgrywki. Chcesz zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo? Działaj tak, by Twoi przeciwnicy nie mogli odkryć Twoich intencji.

  11000
 • Koncept
  Dostępny
  Koncept

  „Koncept” to gra, która pobudzi nawet najbardziej zaspane szare komórki. Idealna na spotkania i imprezy. Przeznaczona dla wszystkich powyżej 10 roku życia. Człowiek, nos, smutek… domyślisz się?

  9900
 • Owijaj w bawełnę
  Dostępny
  Owijaj w bawełnę

  "Owijaj w bawełnę" (Beat about the Bush) - językowa gra imprezowa i edukacyjna - kreatywne połączenie karcianych kalamburów i "Taboo" po angielsku. Sam wybierasz czas rozgrywki i ilość graczy. Dla wszystkich (po)znających język angielski od lat 7.

  7000
 • Tajniacy
  Dostępny
  Tajniacy

  Zupełnie inne zagadki. Skojarzenia na poziomie językowej abstrakcji. Żadnych powtórzeń. Jednym słowem."Tajniacy" - inteligentna gra słowna dla wymagających!

  6400
 • Story Cubes
  Dostępny
  Story Cubes

  9 kostek, 54 znaki, 4 propozycje zasad i… miliony możliwości, bo ty tu ustalasz reguły! Przedstaw swoją historię. Uruchom wyobraźnię i zaskocz słuchaczy. Dopracuj kompozycję opowieści. W tej grze nie ma przegranych, chyba że zdecydujesz inaczej.

  4200
 • Story Cubes: Baśnie
  Oczekiwanie na dostawę
  Story Cubes: Baśnie

  Story Cubes: Baśnie to dodatkowe trzy kostki, które urozmaicają rozgrywkę z podstawowym zestawem, ale z powodzeniem mogą też zostać wykorzystane samodzielnie. Opowiedź innym swoją baśń!

  1700
 • Xplore Team Survival
  Dostępny
  Xplore Team Survival

  Karty z serii Xplore Team "Survival. Na tropie przygody" to gotowy scenariusz dla dorosłych i dzieci na odpowiedzialne i aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie przyrody. Atrakcyjny i prawie kieszonkowy przewodnik po samodzielności z dala od cywilizacji.

  1990
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie