Logiczne myślenie

 • 7 Cudów Świata: Pojedynek
  Dostępny
  7 Cudów Świata: Pojedynek

  "7 cudów świata: Pojedynek" to propozycja dla 2 osób - taktyczna karcianka o oryginalnych zasadach: 3 równorzędne drogi do zwycięstwa, nowatorskie formy operowania kartami, rywalizacja o budowle. Dynamika, wciągająca rozgrywka, ciekawy temat.

  11000
 • Karty Dzikie Ptaki Polski
  Dostępny
  Karty Dzikie Ptaki Polski

  Karty "Dzikie ptaki Polski" - edukacyjna gra 2 w 1: miniatlas ptaków i klasyczna talia kart. Pozwala ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, uczy naukowo ujmować rzeczywistość. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nie tylko ptakolubów.

  1300
 • Karty Dzikie Zwierzęta Polski
  Dostępny
  Karty Dzikie Zwierzęta Polski

  Karty „Dzikie zwierzęta Polski” – edukacyjna gra 2 w 1: atlas ssaków w formie klasycznej talii kart. Pozwala ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość, uczy naukowo ujmować rzeczywistość. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wszystkich ciekawych świata przyrody.

  1300
 • Karty Grzyby Polski
  Dostępny
  Karty Grzyby Polski

  Karty "Grzyby Polski" - edukacyjna gra 2 w 1: miniatlas grzybów i klasyczna talia kart. Pozwalają ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, uczą naukowego podejścia do świata i stosowania wiedzy w praktyce. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nie tylko grzybiarzy.

  1300
 • Inside
  Dostępny
  Inside

  "Inside" - gra logiczna dla 2 osób, dedykowana starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kwadrans wyciszenia i skupienia. Strategiczne planowanie, przewidywanie i rozważanie wariantów. Tu każdy ruch się liczy. Dla tych, którzy lubią intelektualne wyzwania.

  6300
 • Kolejka
  Oczekiwanie na dostawę
  Kolejka

  "Kolejka" to gra, która przeniesie Cię w czas schyłkowego PRL. Jeśli chcesz przypomnieć sobie albo dowiedzieć się jak to było, kiedy wszystko w sklepie dostawało się na kartki, a niektóre półki były puste, to propozycja w sam raz dla Ciebie!

  9500
 • Księstwo
  Dostępny
  Księstwo

  Inwestować w rozbudowę miasta czy w obronność? Kiedy wspierać kulturę, a kiedy produkcję zboża? Od twoich decyzji i oceny ryzyka zależy rozwój państwa. "Księstwo" - gra rodzinna i towarzyska, rywalizacja na strategie dla 2-4 osób.

  8300
 • Splendor (edycja polska)
  Oczekiwanie na dostawę
  Splendor (edycja polska)

  "Splendor"- oryginalna gra dla 2-4 amatorów zrównoważonej rywalizacji. Zbieraj żetony-klejnoty, kupuj karty-kopalnie, planuj strategicznie i przewiduj ruchy przeciwników tak, aby jak najszybciej uzyskać odpowiednią ilość punktów. Cisza, ale są emocje!

  11000
 • Wsiąść do Pociągu: Europa
  Dostępny
  Wsiąść do Pociągu: Europa

  "Wsiąść do pociągu: Europa" jest grą towarzyską, która zapewnia rozrywkę dla całej rodziny. W grze może brać udział od 2 do 5 graczy, od 8 roku życia. Wszystko jest w Twoich rękach! Czas wsiąść do pociągu, ale czy na pewno byle jakiego?

  15800
 • Smoczy skarb
  Oczekiwanie na dostawę
  Smoczy skarb

  "Smoczy skarb" to kooperacyjna gra planszowa dla 2 - 4 dzieci od lat 4. Jej zalety to proste zasady, brak okazji do zazdrości (albo my wszyscy, albo smok), emocjonująca, dynamiczna i niedługa rozgrywka oraz atrakcyjność wizualna.

  7200
 • Blokus Blokus
  Dostępny
  Blokus

  Strategia na planszy, blokowanie przeciwnika, wykorzystanie luk między jego elementami, a przy tym dobra zabawa. "Blokus" - rewelacyjna gra logiczna o genialnie prostych zasadach.

  12500
 • Quixo Mini Quixo Mini
  Dostępny
  Quixo Mini

  Jeśli uważasz, że "kółko i krzyżyk" to już przeżytek, powinieneś spróbować "Quixo"! Wyzwanie: 5 znaków w 1 linii, gdy każdy ruch przeciwnika zmienia twoją sytuację. Nowa odsłona klasycznej gry logicznej dla dwóch uczestników lub drużyn.

  8300
 • Polowanie na robale
  Dostępny
  Polowanie na robale

  Masz dość losowych gier dla dzieci? Szukasz czegoś z przymrużeniem oka, przy czym wszyscy będziecie się dobrze bawić? Potrzebujesz rozwijającej gry bez natrętnej edukacji? Zapoluj na robale! Jedyne warunki: wolne 20 minut, od 2 do 7 graczy, od 8 lat.

  6900
 • Kubik Kubik
  Oczekiwanie na dostawę
  Kubik

  Cechy świetnej gry logicznej? Proste elementy, jasne zasady, niepowtarzalna rozgrywka, uruchomienie wyobraźni i kombinatoryki. Jeśli dodamy do tego rywalizację oraz dostępność dla dzieci i dla wielu osób równocześnie, to mamy przepis na "Kubik"!

  4200
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie