Opanowanie

 • Jungle Speed
  Dostępny
  Jungle Speed

  „Jungle Speed” to kompaktowa gra dla całej rodziny. Proste zasady sprawiają, że mogą w nią grać dzieci już od 7 lat. Wygoni nudę z każdego spotkania i imprezy. Dzięki niej rozwiniesz swój refleks i spostrzegawczość. Przygotuj się na walkę o totem!

  6500
 • Kot Stefan
  Dostępny
  Kot Stefan

  „Kot Stefan” to zabawna i szybka zręcznościowa gra dla dzieci i rodzin, w którą z powodzeniem włączą się nawet 3-latki. Barwne figurki zwierząt oraz okazja do ćwiczenia koordynacji ruchów i refleksu okazują się atrakcyjne niezależnie od wieku graczy…

  7000
 • Mistakos
  Dostępny
  Mistakos

  Co można zrobić z krzesłem, na którym nie da się usiąść? A z 24 krzesłami? Sprawdź! "Mistakos" - gra zręcznościowa dla każdego (poniżej 3 roku życia pod opieką).

  5500
 • Palce w pralce
  Dostępny
  Palce w pralce

  „Palce w pralce” to gra, która ożywi każde spotkanie. Jej forma sprawia, że mogą w nią grać dzieci od 8 roku życia. Zapewnia doskonałą integrację w grupie, rozwija koordynację psychoruchową, wyczucie rytmu. Są „Palce w pralce” - nie ma nudy i ciszy!

  4300
 • Inside
  Dostępny
  Inside

  "Inside" - gra logiczna dla 2 osób, dedykowana starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kwadrans wyciszenia i skupienia. Strategiczne planowanie, przewidywanie i rozważanie wariantów. Tu każdy ruch się liczy. Dla tych, którzy lubią intelektualne wyzwania.

  6300
 • Kolejka
  Oczekiwanie na dostawę
  Kolejka

  "Kolejka" to gra, która przeniesie Cię w czas schyłkowego PRL. Jeśli chcesz przypomnieć sobie albo dowiedzieć się jak to było, kiedy wszystko w sklepie dostawało się na kartki, a niektóre półki były puste, to propozycja w sam raz dla Ciebie!

  9500
 • Zwierzak na zwierzaku
  Dostępny
  Zwierzak na zwierzaku

  "Zwierzak na zwierzaku" to wspaniała gra zręcznościowa, która rośnie wraz z dziećmi, ale z której się nie wyrasta! Trwałe, kolorowe figurki zwierząt z drewna z przyjemnością układają w piramidę i mali (od 3-4 lat), i duzi. Proste, a genialne.

  8200
 • 5 sekund
  Dostępny
  5 sekund

  Masz tylko 5 sekund, żeby odpowiedzieć na pytanie, które pozwoli Ci iść dalej. Dasz radę?

  7700
 • Dmuchajka
  Dostępny
  Dmuchajka

  Opis w przygotowaniu - prosimy o cierpliwość... Już niebawem się tu pojawi. Nasi eksperci właśnie nad tym pracują! :)

  3000
 • Blokus Blokus
  Dostępny
  Blokus

  Strategia na planszy, blokowanie przeciwnika, wykorzystanie luk między jego elementami, a przy tym dobra zabawa. "Blokus" - rewelacyjna gra logiczna o genialnie prostych zasadach.

  12500
 • Puzzle z dziurką
  Oczekiwanie na dostawę
  Puzzle z dziurką

  „Puzzle z dziurką – zwierzątka” to kreatywny zestaw 12 układanek dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. Łączenie wizerunków zwierząt z okrągłymi puzzelkami przedstawiającymi ich młode ćwiczy zręczność, wyobraźnię, kojarzenie kształtów i logiczne myślenie.

  3490
 • Splendor (edycja polska)
  Oczekiwanie na dostawę
  Splendor (edycja polska)

  "Splendor"- oryginalna gra dla 2-4 amatorów zrównoważonej rywalizacji. Zbieraj żetony-klejnoty, kupuj karty-kopalnie, planuj strategicznie i przewiduj ruchy przeciwników tak, aby jak najszybciej uzyskać odpowiednią ilość punktów. Cisza, ale są emocje!

  11000
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie