Pamięć

Widzisz 1 - 5 z 5 produktów
 • Pamięć dźwiękowa
  Dostępny
  Pamięć dźwiękowa - gra edukacyjna

  "Pamięć dźwiękowa" to nietypowe, angażujące słuch połączenie gry, memo i klocków dźwiękowych. Doskonali koncentrację, koordynację słuchowo-wzrokowo-ruchową, wrażliwość i pamięć słuchową. Dla wszystkich dzieci od 2-3 lat. Zabawa, nauka, terapia.

  3900
 • Pszczółki
  Dostępny
  Pszczółki

  "Pszczółki" - atrakcyjna, dynamiczna gra rodzinna, w której przedszkolaki mają równe szanse z dorosłymi. Kolorowe mieszkanki uli pomagają ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość, uczą radzić sobie z przegraną. Uwaga: wciąga nie tylko dzieci!

  7200
 • ABC w Liturgii ABC w Liturgii
  Oczekiwanie na dostawę
  ABC w Liturgii

  Lavabo, lawaterz, a może cingulum? Jeśli wiesz, o czym mówimy, ta gra jest dla Ciebie. Jeśli nie, ta gra również jest dla Ciebie. Weź do ręki ABC w Liturgii i dowiedz się co sprawia, że wygląd liturgii od tylu lat nie przestaje zachwycać...

  4000
 • Koty Koty
  Oczekiwanie na dostawę
  Koty

  Jeśli Twoja pociecha lubi kotki wszelkiej maści, wykorzystaj to do treningu spostrzegawczości, pamięci i logicznego myślenia. "Koty" - oryginalne i kreatywne memo w 4 wariantach o różnym stopniu trudności - gra rodzinna dozwolona już od dla czterolatków!

  5200
 • Colt Express
  Dostępny
  Colt Express

  "Colt Express" - dynamiczna, pełna emocji gra imprezowa i rodzinna. Bezdroża Dzikiego Zachodu, trójwymiarowy pociąg, pasażerowie, szeryf i… bandyci! Misterne plany, wielkie nadzieje i rozczarowania. Dobra zabawa dla wszystkich, w których drzemie dziecko.

  13900
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie