Refleks

Widzisz 1 - 8 z 8 produktów
 • Dobble
  Dostępny
  Dobble

  Kto pierwszy, ten lepszy! Znajdź na swojej karcie ten sam symbol, który znajduje się na karcie początkowej. Bądź szybszy niż przeciwnicy i zdobądź pierwsze miejsce! Zabawa wiąże się z ogromnymi emocjami, radością i zawrotnym tempem rozgrywki.

  5200
 • Halli Galli
  Dostępny
  Halli Galli

  „Halli Galli” to dynamiczna gra karciana, którą możesz zabrać ze sobą na spotkanie rodzinne czy imprezę. Rozwija spostrzegawczość i refleks. W rozgrywce mogą uczestniczyć dzieci od lat 6, ale także młodzież i dorośli. Przy niej nie da się nudzić!

  5200
 • Jungle Speed
  Dostępny
  Jungle Speed

  „Jungle Speed” to kompaktowa gra dla całej rodziny. Proste zasady sprawiają, że mogą w nią grać dzieci już od 7 lat. Wygoni nudę z każdego spotkania i imprezy. Dzięki niej rozwiniesz swój refleks i spostrzegawczość. Przygotuj się na walkę o totem!

  6500
 • Tutti Frutti
  Dostępny
  Tutti Frutti

  "Tutti Frutti" to dynamiczna gra dla dzieci. Mogą w nią grać już 3-4-latki. Jej zalety to krótka rozgrywka, proste zasady, łatwość wyłaniania zwycięzcy i atrakcyjność wizualna. Pomaga ćwiczyć spostrzegawczość, refleks i skupienie uwagi.

  4600
 • Dobble Kids
  Dostępny
  Dobble Kids

  "Dobble: Kids" to ukłon producenta "Dobble" w stronę najmłodszych. W grze mogą uczestniczyć dzieci już od 4 roku życia. W wersji Kids tym, co musimy dopasować, są zwierzęta. Dzięki temu gra staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla młodszych dzieci.

  5200
 • 5 sekund
  Dostępny
  5 sekund

  Masz tylko 5 sekund, żeby odpowiedzieć na pytanie, które pozwoli Ci iść dalej. Dasz radę?

  7700
 • Flick'em Up! - Dzika Strzelanka Flick'em Up! - Dzika Strzelanka
  Dostępny
  Flick'em Up! - Dzika Strzelanka

  "Dzika strzelanka" (Flick'em Up!) to western w odcinkach, w którym możesz zagrać główną rolę! Rodzinna i towarzyska/imprezowa gra zręcznościowa z elementami strategii i spaceru (zamiast siedzenia przy planszy) dla 2-10 osób powyżej 8 roku życia.

  12900
 • Speed Cups - gra edukacyjna
  Dostępny
  Speed Cups - gra edukacyjna

  "Speed Cups" - bajecznie proste i emocjonujące "szalone kubeczki" dla rodziny i na imprezę. Gra atrakcyjna od lat 6 (a nawet 4) do 106, zabawka bez ograniczeń. Do 4 osób, do 15 minut, skupienie, koordynacja, szybkość i … dzwoneczek!

  8300
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie