Spostrzegawczość

 • Dobble
  Dostępny
  Dobble

  Kto pierwszy, ten lepszy! Znajdź na swojej karcie ten sam symbol, który znajduje się na karcie początkowej. Bądź szybszy niż przeciwnicy i zdobądź pierwsze miejsce! Zabawa wiąże się z ogromnymi emocjami, radością i zawrotnym tempem rozgrywki.

  5200
 • Halli Galli
  Dostępny
  Halli Galli

  „Halli Galli” to dynamiczna gra karciana, którą możesz zabrać ze sobą na spotkanie rodzinne czy imprezę. Rozwija spostrzegawczość i refleks. W rozgrywce mogą uczestniczyć dzieci od lat 6, ale także młodzież i dorośli. Przy niej nie da się nudzić!

  5200
 • Jungle Speed
  Dostępny
  Jungle Speed

  „Jungle Speed” to kompaktowa gra dla całej rodziny. Proste zasady sprawiają, że mogą w nią grać dzieci już od 7 lat. Wygoni nudę z każdego spotkania i imprezy. Dzięki niej rozwiniesz swój refleks i spostrzegawczość. Przygotuj się na walkę o totem!

  6500
 • Kot Stefan
  Dostępny
  Kot Stefan

  „Kot Stefan” to zabawna i szybka zręcznościowa gra dla dzieci i rodzin, w którą z powodzeniem włączą się nawet 3-latki. Barwne figurki zwierząt oraz okazja do ćwiczenia koordynacji ruchów i refleksu okazują się atrakcyjne niezależnie od wieku graczy…

  7000
 • Tajniacy
  Dostępny
  Tajniacy

  Zupełnie inne zagadki. Skojarzenia na poziomie językowej abstrakcji. Żadnych powtórzeń. Jednym słowem."Tajniacy" - inteligentna gra słowna dla wymagających!

  6400
 • Tutti Frutti
  Dostępny
  Tutti Frutti

  "Tutti Frutti" to dynamiczna gra dla dzieci. Mogą w nią grać już 3-4-latki. Jej zalety to krótka rozgrywka, proste zasady, łatwość wyłaniania zwycięzcy i atrakcyjność wizualna. Pomaga ćwiczyć spostrzegawczość, refleks i skupienie uwagi.

  4600
 • Wsiąść do Pociągu: Europa
  Dostępny
  Wsiąść do Pociągu: Europa

  "Wsiąść do pociągu: Europa" jest grą towarzyską, która zapewnia rozrywkę dla całej rodziny. W grze może brać udział od 2 do 5 graczy, od 8 roku życia. Wszystko jest w Twoich rękach! Czas wsiąść do pociągu, ale czy na pewno byle jakiego?

  15800
 • Dobble Kids
  Dostępny
  Dobble Kids

  "Dobble: Kids" to ukłon producenta "Dobble" w stronę najmłodszych. W grze mogą uczestniczyć dzieci już od 4 roku życia. W wersji Kids tym, co musimy dopasować, są zwierzęta. Dzięki temu gra staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla młodszych dzieci.

  5200
 • Blokus Blokus
  Dostępny
  Blokus

  Strategia na planszy, blokowanie przeciwnika, wykorzystanie luk między jego elementami, a przy tym dobra zabawa. "Blokus" - rewelacyjna gra logiczna o genialnie prostych zasadach.

  12500
 • Puzzle z dziurką
  Oczekiwanie na dostawę
  Puzzle z dziurką

  „Puzzle z dziurką – zwierzątka” to kreatywny zestaw 12 układanek dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. Łączenie wizerunków zwierząt z okrągłymi puzzelkami przedstawiającymi ich młode ćwiczy zręczność, wyobraźnię, kojarzenie kształtów i logiczne myślenie.

  3490
 • Inside
  Dostępny
  Inside

  "Inside" - gra logiczna dla 2 osób, dedykowana starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kwadrans wyciszenia i skupienia. Strategiczne planowanie, przewidywanie i rozważanie wariantów. Tu każdy ruch się liczy. Dla tych, którzy lubią intelektualne wyzwania.

  6300
 • Speed Cups - gra edukacyjna
  Dostępny
  Speed Cups - gra edukacyjna

  "Speed Cups" - bajecznie proste i emocjonujące "szalone kubeczki" dla rodziny i na imprezę. Gra atrakcyjna od lat 6 (a nawet 4) do 106, zabawka bez ograniczeń. Do 4 osób, do 15 minut, skupienie, koordynacja, szybkość i … dzwoneczek!

  8300
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie