Wyobraźnia przestrzenna

 • Carcassonne
  Oczekiwanie na dostawę
  Carcassonne

  "Carcassonne" to prosta gra rodzinna i towarzyska. Z losowo dobieranych kafelków tworzymy zamki, wydłużamy drogi, otaczamy klasztory łąkami… Wbrew pozorom każda rozgrywka ma odmienną dynamikę, więc nie bywa ani nudno, ani powtarzalnie. Klasyka planszy.

  10500
 • Mistakos
  Dostępny
  Mistakos

  Co można zrobić z krzesłem, na którym nie da się usiąść? A z 24 krzesłami? Sprawdź! "Mistakos" - gra zręcznościowa dla każdego (poniżej 3 roku życia pod opieką).

  5500
 • Inside
  Dostępny
  Inside

  "Inside" - gra logiczna dla 2 osób, dedykowana starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kwadrans wyciszenia i skupienia. Strategiczne planowanie, przewidywanie i rozważanie wariantów. Tu każdy ruch się liczy. Dla tych, którzy lubią intelektualne wyzwania.

  6300
 • Zwierzak na zwierzaku
  Dostępny
  Zwierzak na zwierzaku

  "Zwierzak na zwierzaku" to wspaniała gra zręcznościowa, która rośnie wraz z dziećmi, ale z której się nie wyrasta! Trwałe, kolorowe figurki zwierząt z drewna z przyjemnością układają w piramidę i mali (od 3-4 lat), i duzi. Proste, a genialne.

  8200
 • Smoczy skarb
  Oczekiwanie na dostawę
  Smoczy skarb

  "Smoczy skarb" to kooperacyjna gra planszowa dla 2 - 4 dzieci od lat 4. Jej zalety to proste zasady, brak okazji do zazdrości (albo my wszyscy, albo smok), emocjonująca, dynamiczna i niedługa rozgrywka oraz atrakcyjność wizualna.

  7200
 • Blokus Blokus
  Dostępny
  Blokus

  Strategia na planszy, blokowanie przeciwnika, wykorzystanie luk między jego elementami, a przy tym dobra zabawa. "Blokus" - rewelacyjna gra logiczna o genialnie prostych zasadach.

  12500
 • Quixo Mini Quixo Mini
  Dostępny
  Quixo Mini

  Jeśli uważasz, że "kółko i krzyżyk" to już przeżytek, powinieneś spróbować "Quixo"! Wyzwanie: 5 znaków w 1 linii, gdy każdy ruch przeciwnika zmienia twoją sytuację. Nowa odsłona klasycznej gry logicznej dla dwóch uczestników lub drużyn.

  8300
 • Kubik Kubik
  Oczekiwanie na dostawę
  Kubik

  Cechy świetnej gry logicznej? Proste elementy, jasne zasady, niepowtarzalna rozgrywka, uruchomienie wyobraźni i kombinatoryki. Jeśli dodamy do tego rywalizację oraz dostępność dla dzieci i dla wielu osób równocześnie, to mamy przepis na "Kubik"!

  4200
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie