Wszystkie produkty

Znajdziesz tutaj wszystkie pozycje dostępne w sklepie. Aby dokonać precyzyjnego wyboru gry, użyj opcji filtrowania. Nasz rozbudowany filtr pozwoli Ci na dopasowanie gry dokładnie do Twoich potrzeb.

Dzięki temu wyszukasz grę ze względu na przeznaczenie: gry edukacyjne, imprezowe, integracyjne, rodzinne. Oprócz standardowych opcji wyszukiwania taki...

Znajdziesz tutaj wszystkie pozycje dostępne w sklepie. Aby dokonać precyzyjnego wyboru gry, użyj opcji filtrowania. Nasz rozbudowany filtr pozwoli Ci na dopasowanie gry dokładnie do Twoich potrzeb.

Dzięki temu wyszukasz grę ze względu na przeznaczenie: gry edukacyjne, imprezowe, integracyjne, rodzinne. Oprócz standardowych opcji wyszukiwania takich jak cena, producent czy dostępność, możesz także wybrać jakie sprawności ma rozwijać wyszukiwana gra – na przykład umiejętność radzenia sobie z porażką.

Więcej
 • 5 sekund
  Dostępny
  5 sekund

  Masz tylko 5 sekund, żeby odpowiedzieć na pytanie, które pozwoli Ci iść dalej. Dasz radę?

  7700
 • 7 Cudów Świata: Pojedynek
  Dostępny
  7 Cudów Świata: Pojedynek

  "7 cudów świata: Pojedynek" to propozycja dla 2 osób - taktyczna karcianka o oryginalnych zasadach: 3 równorzędne drogi do zwycięstwa, nowatorskie formy operowania kartami, rywalizacja o budowle. Dynamika, wciągająca rozgrywka, ciekawy temat.

  11000
 • Carcassonne
  Oczekiwanie na dostawę
  Carcassonne

  "Carcassonne" to prosta gra rodzinna i towarzyska. Z losowo dobieranych kafelków tworzymy zamki, wydłużamy drogi, otaczamy klasztory łąkami… Wbrew pozorom każda rozgrywka ma odmienną dynamikę, więc nie bywa ani nudno, ani powtarzalnie. Klasyka planszy.

  10500
 • Cardline: Dinozaury
  Dostępny
  Cardline: Dinozaury

  "Cardline: Dinozaury" to quiz przyrodniczy o fascynujących i tajemniczych zwierzętach prehistorycznych, kompatybilny z wcześniejszą częścią dotyczącą współczesnej fauny. Pomaga dzieciom ćwiczyć spostrzegawczość i skupienie, stymuluje wrodzoną ciekawość.

  5900
 • Cardline: Zwierzęta
  Dostępny
  Cardline: Zwierzęta

  Jak długo żyje słoń? Ile waży hipopotam? Czy koliber jest dłuższy od ważki? Zapraszamy na przyrodniczy quiz rodzinny! Lekka i przyjemna rozrywka dozwolona od lat 7 (ale można przemycić i młodszych).„Cardline: Zwierzęta” – zapuszkowana gra edukacyjna!

  5900
 • Catan gra planszowa
  Oczekiwanie na dostawę
  Catan: gra planszowa

  Catan to strategiczna gra przygodowa, w której wcielasz się w postać kolonizatora. Musisz rozbudować i rozwinąć swoją kolonię zanim zrobią to Twoi przeciwnicy. Pamiętaj, że tylko harmonijny rozwój jest drogą do sukcesu.

  11900
 • Catan: Kupcy i Barbarzyńcy
  Oczekiwanie na dostawę
  Catan: Kupcy i Barbarzyńcy

  Catan Kupcy i Barbarzyńcy to dodatek, rozbudowujący podstawową wersję gry. Wprowadza bardziej skomplikowany aspekt ekonomiczny, a na jego tle kształtuje cztery różne scenariusze do wyboru.

  11900
 • Catan: Miasta i Rycerze
  Oczekiwanie na dostawę
  Catan: Miasta i Rycerze

  Miasta i Rycerze to dodatek do podstawowej wersji Catan, który czyni ją jeszcze ciekawszą i jeszcze bardziej skomplikowaną. Mimo dodatkowych zadań nie możesz jednak zapomnieć o swoim celu - rozwoju osady.

  11900
 • Colt Express
  Dostępny
  Colt Express

  "Colt Express" - dynamiczna, pełna emocji gra imprezowa i rodzinna. Bezdroża Dzikiego Zachodu, trójwymiarowy pociąg, pasażerowie, szeryf i… bandyci! Misterne plany, wielkie nadzieje i rozczarowania. Dobra zabawa dla wszystkich, w których drzemie dziecko.

  13900
 • Dixit
  Oczekiwanie na dostawę
  Dixit

  Dixit to gra, w której musisz odgadnąć, co Twój przeciwnik miał na myśli. Jeżeli trafisz, możesz stać się mistrzem rozgrywki. Chcesz zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo? Działaj tak, by Twoi przeciwnicy nie mogli odkryć Twoich intencji.

  11000
 • Dobble
  Dostępny
  Dobble

  Kto pierwszy, ten lepszy! Znajdź na swojej karcie ten sam symbol, który znajduje się na karcie początkowej. Bądź szybszy niż przeciwnicy i zdobądź pierwsze miejsce! Zabawa wiąże się z ogromnymi emocjami, radością i zawrotnym tempem rozgrywki.

  5200
 • Dobble Kids
  Dostępny
  Dobble Kids

  "Dobble: Kids" to ukłon producenta "Dobble" w stronę najmłodszych. W grze mogą uczestniczyć dzieci już od 4 roku życia. W wersji Kids tym, co musimy dopasować, są zwierzęta. Dzięki temu gra staje się jeszcze atrakcyjniejsza dla młodszych dzieci.

  5200
 • Fasolki
  Dostępny
  Fasolki

  Fasolki to pełna humoru, dynamiczna gra negocjacyjna, zamknięta w rozmiarach podwójnej talii kart. Sprawdzi się w rodzinie i na imprezie; jest równie atrakcyjna dla dzieci od lat 8, młodzieży i dorosłych. Uwaga! Tu nie da się ze sobą nie rozmawiać!

  4500
 • Halli Galli
  Dostępny
  Halli Galli

  „Halli Galli” to dynamiczna gra karciana, którą możesz zabrać ze sobą na spotkanie rodzinne czy imprezę. Rozwija spostrzegawczość i refleks. W rozgrywce mogą uczestniczyć dzieci od lat 6, ale także młodzież i dorośli. Przy niej nie da się nudzić!

  5200
 • Imago
  Dostępny
  Imago

  "Imago" - kreatywna gra dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Twórcze przełamanie schematu tradycyjnych kalamburów. Sprawdzi się w rodzinie, na imprezie, jako forma zajęć dla klasy szkolnej czy podczas integracji pracowników.

  7700
 • Inside
  Dostępny
  Inside

  "Inside" - gra logiczna dla 2 osób, dedykowana starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kwadrans wyciszenia i skupienia. Strategiczne planowanie, przewidywanie i rozważanie wariantów. Tu każdy ruch się liczy. Dla tych, którzy lubią intelektualne wyzwania.

  6300
 • Jungle Speed
  Dostępny
  Jungle Speed

  „Jungle Speed” to kompaktowa gra dla całej rodziny. Proste zasady sprawiają, że mogą w nią grać dzieci już od 7 lat. Wygoni nudę z każdego spotkania i imprezy. Dzięki niej rozwiniesz swój refleks i spostrzegawczość. Przygotuj się na walkę o totem!

  6500
 • Karty Dzikie Ptaki Polski
  Dostępny
  Karty Dzikie Ptaki Polski

  Karty "Dzikie ptaki Polski" - edukacyjna gra 2 w 1: miniatlas ptaków i klasyczna talia kart. Pozwala ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, uczy naukowo ujmować rzeczywistość. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nie tylko ptakolubów.

  1300
 • Karty Dzikie Zwierzęta Polski
  Dostępny
  Karty Dzikie Zwierzęta Polski

  Karty „Dzikie zwierzęta Polski” – edukacyjna gra 2 w 1: atlas ssaków w formie klasycznej talii kart. Pozwala ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość, uczy naukowo ujmować rzeczywistość. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wszystkich ciekawych świata przyrody.

  1300
 • Karty Grzyby Polski
  Dostępny
  Karty Grzyby Polski

  Karty "Grzyby Polski" - edukacyjna gra 2 w 1: miniatlas grzybów i klasyczna talia kart. Pozwalają ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, uczą naukowego podejścia do świata i stosowania wiedzy w praktyce. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nie tylko grzybiarzy.

  1300
 • Kolejka
  Oczekiwanie na dostawę
  Kolejka

  "Kolejka" to gra, która przeniesie Cię w czas schyłkowego PRL. Jeśli chcesz przypomnieć sobie albo dowiedzieć się jak to było, kiedy wszystko w sklepie dostawało się na kartki, a niektóre półki były puste, to propozycja w sam raz dla Ciebie!

  9500
 • Koncept
  Dostępny
  Koncept

  „Koncept” to gra, która pobudzi nawet najbardziej zaspane szare komórki. Idealna na spotkania i imprezy. Przeznaczona dla wszystkich powyżej 10 roku życia. Człowiek, nos, smutek… domyślisz się?

  9900
 • Kot Stefan
  Dostępny
  Kot Stefan

  „Kot Stefan” to zabawna i szybka zręcznościowa gra dla dzieci i rodzin, w którą z powodzeniem włączą się nawet 3-latki. Barwne figurki zwierząt oraz okazja do ćwiczenia koordynacji ruchów i refleksu okazują się atrakcyjne niezależnie od wieku graczy…

  7000
 • Księstwo
  Dostępny
  Księstwo

  Inwestować w rozbudowę miasta czy w obronność? Kiedy wspierać kulturę, a kiedy produkcję zboża? Od twoich decyzji i oceny ryzyka zależy rozwój państwa. "Księstwo" - gra rodzinna i towarzyska, rywalizacja na strategie dla 2-4 osób.

  8300
Akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie